Tiešraides un filmēšana

Tiešraižu pārraidīšanai izmantojam drošu serveru infrastruktūru, kā arī nodrošinām pilnu IT atbalstu, garantējot stabilas un kvalitatīvas tiešraides. LETA video tiešraides tiek nodrošinātas, izmantojot jaunākās paaudzes mobilās pārraides stacijas, piedāvājot visu mūsdienīgai tiešraidei nepieciešamo pakalpojumu klāstu. Nodrošinām iespēju integrēt dažādus elementus (prezentācijas slaidus, grafikus, banerus, titrus, attēlus un animētus grafiskos aizlikņus), kā arī vairāku valodu pārraidīšanu. Video tiešraidi iespējams translēt jebkurā interneta vietnē – organizētāju, atbalstītāju vai mediju partneru mājas lapā, vienlaicīgi ievietojot to vairākos interneta resursos.

LETA video tiešraižu servisa priekšrocība ir iespēja nodrošināt papildus publicitāti, izmantojot LETA PR pasta iespējas, LETA kanālu, sadarbības partneru ziņu portālus, kā arī popularizējot pasākumu LETA, nozare.lv un citu saistīto projektu mājas lapās.

Starta komplekta tiešraide – vienkāršs un operatīvs risinājums, piemērots preses konferencēm, brīfingiem u.tml. pasākumiem, kuros nav paredzēta runātāju kustība, un nav nepieciešama titru un citu grafisko elementu integrēšana. Tiešraide tiek nodrošināta ar vienu kameru un vienu profesionālu operatoru.

Pielāgota komplekta tiešraides – atbilstoši pasākuma vajadzībām pielāgotas tiešraides ar plašiem tehniskajiem risinājumiem un pieredzējušu personālu. Iespējas nodrošināt filmēšanu ar līdz pat 6 kamerām, titru pievienošanu, prezentācijas integrēšanu video, vairāku valodu translēšanu, dalītā ekrāna nodrošināšanu, animētu aizliktņu pievienošanu u.c.